Oficjalny serwis samorządowy  Gmina Wróblew wróblew.pl
strona główna 
Aktualności
Powiatowa nagroda w dziedzinie kultury 2017

24 listopada 2017 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sieradzu odbyła się uroczystość wręczania dorocznych nagród za dorobek w dziedzinie kultury i i jej rozpowszechniania. Rozpoczął je koncert muzyki filmowej w wykonaniu uczniów, absolwentów i nauczycieli PSM.
W imieniu Zarządu Powiatu nagrody pieniężne za wręczyli: Starosta Mariusz Bądzior i Wicestarosta Marek Kanicki.
W spotkaniu Gminę Wróblew reprezentowali: Tomasz Woźniak - Wójt Gminy Wróblew, Michał Wzgarda - członek Zarządu Powiatu Sieradzkiego, Maria Strózik - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej we Wróblewie.
Całość poprowadziła Elżbieta Cieślak - naczelnik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Sieradzu.
Nagrodę z naszej Gminy za całokształt pracy otrzymała ANNA BURDELAK, bibliotekarka. Od 32 lat pracuje w Gminnej Bibliotece Publicznej we Wróblewie. Inicjatorka wielu wydarzeń bibliotecznych, mających na celu promocję książki i czytelnictwa w regionie i powiecie sieradzkim. Zaangażowana w tworzenie organizowanych przez bibliotekę przedstawień teatralnych biorących udział w Konfrontacjach Kulturalnych Gmin Powiatu Sieradzkiego. Nagroda w wysokości 2 tys. zł za wieloletnie zaangażowanie w pracę na rzecz kultury, jej upowszechniania, promocji i ochrony, a także wzbogacania oferty kulturalnej powiatu sieradzkiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

powrót
  Biuletyn Informacji Publicznej - bip.wróblew.pl