dzisiaj jest: 18 grudnia 2017. imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
 
Aktualności
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego "Mocni w Biznesie 2017"

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego "Mocni w Biznesie 2017".
Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek
Łódzkiego. Przez wszystkie dotychczasowe edycje nagradzane były firmy oraz instytucje, które wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy naszego regionu.
W tym roku Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego "Mocni w Biznesie 2017" stanowić będzie prestiżowe wyróżnienie dla przedsiębiorców, osiągających najlepsze efekty ekonomiczne, realizujących innowacyjne projekty oraz cieszących się uznaniem w kraju i za granicą.
Liderów gospodarki naszego regionu poznamy podczas Gali wręczenia Nagród "Mocni w Biznesie 2017", która odbędzie się w pierwszym dniu X Europejskiego Forum Gospodarczego 16 października 2017 r. o godz. 20.00.

Firmy mogą zgłaszać swoje kandydatury w 3 kategoriach:

DYNAMIKA EKSPORTU 
Nagroda dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, które prowadzą działalność i mają główną siedzibę na rynku województwa łódzkiego oraz wykazały się największą dynamiką eksportu w ostatnich 3 latach.
 
START-UP
Nagroda dla przedsiębiorstw, które istnieją na rynku województwa łódzkiego nie dłużej niż 3 lata oraz stworzyły innowację produktową lub technologiczną.

NAGRODA PUBLICZNOŚCI "Innowacyjny Produkt Łódzkiego"
Nagroda skierowana do podmiotu, który stworzył oraz wprowadził z sukcesem na rynek innowacyjny produkt bądź usługę. Dodatkowo podmiot musi prowadzić działalność i mieć główną siedzibę na terenie województwa łódzkiego.

Więcej szczegółów w tym formularze zgłoszeniowe, regulamin konkursu dostępne są na naszej stronie internetowej  http://mocniwbiznesie.lodzkie.pl/

Zgłoszenia do 10 lipca 2017 r.

Osoby do kontaktu:
Magdalena Dmochowska, email: magdalena.dmochowska@lodzkie.pl, tel.: 42 291 97 57 (Start-up, Innowacyjny Produkt Łódzkiego),
Joanna Niedźwiecka, email: joanna.niedzwiecka@lodzkie.pl, tel.: 42 291 98 51 (Dynamika eksportu)
 

drukuj
« powrót