Logo

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 8587
W sumie: 112991

News

News zdjęcie id 421

Dni Gminy Wróblew 2019. Koncertowa niedziela

08.07.2019

Drugi dzień obchodów Dni Gminy Wróblew rozpoczęła uroczysta msza św. w intencji mieszkańców gminy w kościele parafialnym we Wróblewie.

W Słomkowie Suchym można było świętować od godz. 15:00. Gminny Ośrodek Kultury przygotował dwugodzinny blok artystyczny. Na scenie swoje umiejętności muzyczne zaprezentowali podopieczni Ośrodka: wokaliści, gitarzyści z Marcinem Celejem na czele, zespoły wokalne „Oto My” i „Spon-tan” pod przewodnictwem Haliny Mamos-Cembrzyńskiej oraz Kapela "Kumpele Wróbele" prowadzona przez Sylwestra Kabzę – Dyrektora GOK-u. Mogliśmy także podziwiać zdolności grupy tanecznej "Szał", o których przygotowanie zadbała Dominka Dyrgoń.

O godz. 17:00 Wójt Tomasz Woźniak dokonał uroczystego otwarcia Dni Gminy Wróblew 2019. Powitał mieszkańców gminy, zaproszonych gości i wszystkich przybyłych, życząc najlepszej zabawy.

Dalsza cześć niedzielnego świętowania to już same koncerty.

Tuż po 17:00 publiczność mogła wysłuchać występu lokalnej kapeli „Złoczewianie”.

Na scenie tego dnia nie mogło zabraknąć muzyki disco polo, która w gminie Wróblew ma liczne grono odbiorców. Tuż przed 19:00 sceną zawładnął zespół POWER PLAY. Panowie Sylwek, Ketchup i Czarek wprawili publiczność w świetny nastrój. Zaprezentowali  największe utwory zespołu m.in. „Lubisz to lubisz”, „Ja wolę Olę”, „Co ma być to będzie”, „Miła Ma”.

Następnie publiczność bawiła LEYLA,  – sieradzanka Klaudia Pawlak, ćwierćfinalistka III edycji programu „Disco Star”. Podczas występu nie mogło zabraknąć debiutanckiego singla wokalistki zatytułowanego „Tak, kochaj tak”.

Na tym nie koniec, po godz. 20.00 rozpoczął się występ gwiazdy wieczoru – legendy polskiego bluesa - zespołu DŻEM, który w tym roku świętuje Jubileusz 40-lecia istnienia.

Półtoragodzinny koncert w wykonaniu tak doświadczonych muzyków na długo pozostanie w pamięci mieszkańców naszej gminy i wszystkich przybyłych. Panowie wiedzieli jak oczarować słuchaczy. Postawili na absolutnie profesjonalną muzykę i świetny kontakt z publicznością. Swoim występem udowodnili zarówno genialną technikę, jak i głęboki sens swojego istnienia. Dodatkowo urzekający talentem i niezwykłą skromnością Maciej Balcar – wokalista zespołu pokazał, iż z Dżemem pasują do siebie idealnie. Ze sceny mogliśmy usłyszeć znane kultowe hity, m.in: „Czerwony jak cegła”, „Wehikuł czasu”, „Sen o Victorii”, „Whisky”, czy "Harley mój". Nie zabrakło także nowszych utworów, m.in. "Do kołyski” z przepięknym przesłaniem: „żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam”.

Publiczność nagrodziła przepiękny koncert gromkimi oklaskami, którym nie było końca. Zespół dwukrotnie bisował swój występ. Z okazji tak zacnego jubileuszu – 40 lat Dżemowania nie zabrakło tradycyjnego „Sto lat”.

Lepszej Gwiazdy na 20-lecie Dni Gminy Wróblew nie mogliśmy sobie wymarzyć… Idąc za wspólnie śpiewanym przez publiczność z Wokalistą Maćkiem Balcarem refrenem „W życiu piękne są tylko chwile” można śmiało stwierdzić, że były to piękne chwile, dla których warto było wspólnie z nami być!

Dziękujemy serdecznie i tradycyjnie zapraszamy za rok!

Szczegółowa fotorelacja poniżej. Zapraszamy do oglądania!

Wójt gminy zaprasza

Urząd Gminy Wróblew
pokój nr 16, I piętro
tel. (43) 828 66 00 
 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.