Logo Wróblew Gmina

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 17769
W sumie: 86775

News

News zdjęcie id 548

PILNE!!! Komunikat Wójta Gminy Wróblew ws. koronawirusa

12.03.2020

 

 

 

Komunikat
Wójta Gminy Wróblew w sprawie koronawirusa


W Urzędzie Gminy Wróblew oraz jednostkach podległych gminie należy zachować ostrożność, aby zminimalizować zagrożenia związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce. Dlatego chciałbym zaapelować do wszystkich mieszkańców gminy, byśmy wspólnie zachowali się odpowiedzialnie wobec siebie i naszego zdrowia. Osoby, które przebywały za granicą, które mogły mieć styczność z zarażonymi, prosimy o postępowanie według wytycznych Sanepidu.

Mając na uwadze dobro pracowników jak również interesantów, w Urzędzie wprowadzone zostaną nowe zasady przyjmowania mieszkańców. Klienci przyjmowani będą tylko pojedynczo i winny być zachowane większe odległości między osobami, które oczekują na załatwienie sprawy w kolejce. W miarę możliwości proszę o ograniczenie załatwianych spraw w Urzędzie. Wiele spraw można załatwić drogą mailową lub w sprawach wyjątkowo ważnych umówić się telefonicznie na konkretną godzinę, tak by uniknąć tworzenia kolejek i skupisk ludzi. Jednocześnie proszę o szczególne zwrócenie uwagi na najstarszych mieszkańców, o  zainteresowanie się ich zdrowiem i potrzebami – choćby w kwestii zakupu leków czy artykułów spożywczych.

Apeluję do mieszkańców, by w miarę możliwości unikali zatłoczonych miejsc. Namawiam także do korzystania z platformy e-puap w celu załatwienia najważniejszych urzędowych spraw. Na stronie internetowej gminy znajdą Państwo także aktualne komunikaty dotyczące zarówno ogłoszeń służb sanitarnych, zasad postępowania wobec zagrożenia a także numery telefonów do wszystkich instytucji, które służą Państwu pomocą.

Kontakt do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Sieradzu

telefoniczny: pod nr 43 822 36 85 lub mailowy: sieradz@pis.lodz.pl

 

Apeluje do Państwa o odpowiedzialność. O dbałość o swoje zdrowie i bliskich  oraz tych,
o których nie ma kto zadbać.

Wójt Gminy Wróblew
(-) Tomasz Woźniak

Wójt gminy zaprasza

Urząd Gminy Wróblew
pokój nr 16, I piętro
tel. (43) 828 66 00 
 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.